خرید فالوور اینستاگرام – چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

خرید فالوور اینستاگرام یکی از مواردی است که اکثر کسب و کارهای اینستاگرامی به آن فکر می‌کنند. همه کسب و کارها در تلاش هستند که محتواهای خوبی را برای پیج خود تهیه کنند. ممکن است که پیج شما هم محتواهای بسیار خوبی داشته باشد، اما تصور کنید که علاوه بر محتواهای خوبی که دارید 10000 فالوور بیشتر نیز داشته باشید. قطعا افزایش تعداد فالوورها باعث می شود پیج شما بهتر به نظر برسد و در رشد کسب و کار اینستاگرامی شما تاثیر بسیار مثبتی دارد.

فرقی نمیکند که شما میخواهید به یک سلبریتی در اینستاگرام تبدیل شوید و یا قصد گسترش کسب و کار خود در اینستاگرام را دارید. در هر دو صورت خرید فالوور اینستاگرام یکی از گزینه های بسیار وسوسه انگیز برای افزایش سریع فالوورهای اینستاگرام پیج شما است. اما آیا خرید فالوور کار درستی است؟ آیا به رشد پیج اینستاگرام شما کمک می کند؟ آیا راهکار بهتری برای افزایش سریع فالوور ها وجود دارد؟ در ادامه این مطلب به تمام این سوالات پاسخ داده شده است. از شما دعوت می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

جذب فالوور رایگان

در این مطلب همه آنچه که باید درباره خرید فالوور اینستاگرام باید بدانید ارائه شده است. اما قبل از اینکه ادامه این مقاله را مطالعه نمایید پیشنهاد می کنیم ویدیو زیر که درباره جذب فالوور رایگان هست را مشاهده نمایید. در این ویدیو روشهای جذب فالوور رایگان ارائه شده است.

علاوه بر خرید فالوورهای اینستاگرام، همچنین می‌توانید هزینه ایی را برای دنبال کردن حساب‌های دیگر از طرف خود بر اساس اولویت‌های تان (مکان، استفاده از هشتگ، نوع حساب و جنسیت) پرداخت کنید. در حالت ایده‌آل، آن حساب‌ها نیز شما را دنبال خواهند کرد. وبا این گزینه، فالوورهای شما به احتمال زیاد افراد واقعی هستند، اما تعامل هنوز هم غیر واقعی است. از آنجایی که حتی نمی توانید تضمین کنید که این حساب ها شما را دنبال خواهند کرد یا نه این یک سرمایه گذاری مفیدی نیست. اکثر اکانت‌ها شما را دنبال نمی‌کنند. حتی اگر دنبال کنند، احتمالاً دنبال‌کنندگانی بلندمدت، وفادار یا فعال نخواهند بود.

10000 فالوور که با شما هیچ ارتباط و تعاملی ندارند چقدر مفید هستند؟ تعامل و نحوه نمایش پست‌ها توسط الگوریتم اینستاگرام برای کاربران مفید است. بدون لایک یا نظر، پست شما احتمالاً در فیدهای خبری مخاطبان شما نمایش داده نمی شود و همچنین در هیچ صفحه اکسپلور نمایش داده نمی شود.

خرید فالوور اینستاگرام فیک به اعتبار شما آسیب می زند

داشتن فالوورهای زیاد می تواند کاربران را متقاعد کند که شما را به صورت واقعی دنبال کنند. اما این فالوورها احتمالاً هرگز پستی را لایک نمی‌کنند یا در مورد آن نظر نمی‌دهند، داشتن تعداد زیادی فالوور فیک می‌تواند اعتبار شما را نزد مخاطبان واقعی‌تان از بین ببرد.

کاربران ممکن است متوجه شوند که شما در پست های خود کامنت یا لایک زیادی ندارید و این می تواند آنها را از فالو کردن شما باز دارد. اگر 10000 فالوور داشته باشید اما در هر پست فقط چهار لایک داشته باشید. زمان زیادی طول نمی کشد تا مردم متوجه شوند که مشکلی وجود دارد.

به این فکر کنید: اگر در پیج اینستاگرامی ببنید که بیشتر «مخاطبان وفادار» آن از حساب‌های غیرفعال یا ربات‌ها تشکیل شده‌اند. آیا به دنبال کردن این پیج اینستاگرام ادامه می‌دهید؟ حدس می زنم نه. تبلیغ برای یک برند و  افزایش تعداد فالوور و کسب تعامل و ارتباط بیشتر می‌تواند تنها از طریق نشر محتوای خوب به دست آید.

خرید فالوور اینستاگرام باعث اشتباه در ارزیابی عملکرد پیج می شوند

اگر درصد بالایی از مخاطبان واقعی نباشند. سنجش میزان ارتباط مخاطب هدف شما با برند شما عملا غیرممکن است. چگونه می‌توانید پست‌هایی را بسنجید که با مخاطبان واقعی شما  هیچ گونه تعاملی ندارند؟

اگر ندانید که پست های شما چقدر نتیجه بخش هستند؟ یا مخاطبان واقعی شما چه فکری در مورد آن ها می کنند؟ هرگز فالوورهای اینستاگرام خود را به مشتریان واقعی تبدیل نخواهید کرد. آیا حق با ما نیست؟

در نهایت، اگر برای فالوورهای اینستاگرام هزینه می‌کنید. برای فالوورهای واقعی و با کیفیت هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. در غیر این صورت شما برای یک عدد خالی پول می پردازید. و از آنجایی که الگوریتم اینستاگرام تا حد زیادی به تعامل و نه تعداد فالوور های پیج وابسته است. خرید فالوور اینستاگرام راه حل بلندمدتی نیست. در واقع، این به هیچ وجه یک راه حل نیست.

زمان، انرژی و پولی را که برای خرید فالوور فیک اختصاص می‌دادید را رها کنید. به جای آن بر ایجاد روابط واقعی با مخاطبان واقعی تمرکز کنید. اگر محتوای شما جذاب و معتبر باشد. فالوورهای شما بدون نیاز به رشوه با برند و کسب و کار اینترنتی شما ارتباط برقرار می کنند.

اینستاگرام فالوورهای فیک را شناسایی و پاکسازی می کند.

به تازگی اینستاگرام شرایط استفاده خود را برای شناسایی و حذف حساب های غیر معتبر از پلتفرم خود به روز کرده است. اینستاگرام همچنین لایک‌ها، فالو‌ها یا نظرات شخص ثالث را که برای افزایش مصنوعی مخاطبان حساب‌ها طراحی شده‌اند، را نیز  حذف می‌کند. با خرید فالوور برای پیج اینستاگرام تان، دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام را نقض می‌کنید. ممکن است باعث ایجاد واکنش اینستاگرام شود.

اینستاگرام به دنبال حفظ تعاملات واقعی در سایت خود، محافظت از حساب ها و … واقعی است. فعالیت فیک این قوانین را نقض می کند و ممکن است عواقبی را به دنبال داشته باشد. بنابراین بهتر است مخاطبان خود را به صورت واقعی افزایش دهید.

روش های جایگزین خرید فالوور اینستاگرام

الگوریتم جدید اینستاگرام به تعامل بیشتر از تعداد فالوورها پاداش می‌دهد. همچنین محتوایی مشابه پست‌هایی را که کاربران در گذشته با آن‌ها بیشتر در ارتباط و تعامل بودند را بیشتر به کاربران پلتفرم اینستاگرام نمایش می‌دهد. برای افزایش تعامل، اقدامات مختلفی وجود دارد که می توانید روی پلتفرم و پیج اینستاگرام خود امتحان کنید تا در مقابل مخاطب ایده آل خود قرار بگیرید. با استفاده از روش‌های خوب بازاریابی اینستاگرام – چه در حال ساختن برند شخصی یا یک حساب شرکتی باشید. می‌توانید به نزدیک به 800 میلیون کاربر ماهانه در اینستاگرام دسترسی پیدا کنید و مخاطبان واقعی جذب کنید.

1. حساب خود را عمومی کنید.

ابتدا حساب خود را عمومی کنید تا همه ی کاربران بتوانند نمایه و محتوای شما را ببینند. به این ترتیب، هنگامی که محتوای شما در صفحات کاوش کاربران ظاهر می شود. می توانید مخاطبان خود را به طور طبیعی افزایش دهید و بینندگان هدف خود را جذب و خوشحال کنید.

با برداشتن تیک گزینه Private Account Box در تنظیمات حریم خصوصی و امنیت می توانید به راحتی حساب خود را عمومی کنید.

چگونه اکانت خود را در اینستاگرام خصوصی کنیم

2. با انتشار محتوای با کیفیت به کاربران دلیلی برای فالو کردن خود بدهید.

در مرحله بعد، پست‌های مختلفی را منتشر کنید: می‌توانید تصاویر، GIF، ویدئوها، بومرنگ‌ها، آزمون‌ها در مورد استوری خود، نظرسنجی، محتوای تولید شده توسط کاربر و موارد دیگری را نیز ارسال کنید. با استفاده از عکس‌های باکیفیت، نوشتن زیرنویس‌های جذاب، پست کردن مداوم و حفظ یک سبک منحصر به فرد به طور کلی برای متمایز کردن خود از سایر حساب‌ها، اعتماد و هیجان را در میان فالوورهای خود ایجاد کنید. تحقیق خود را در مورد اینکه کدام هشتگ ها سر و صدای زیادی ایجاد می کنند و کدام ها با برند شما همسو هستند، انجام دهید. این کار اگر به درستی انجام شود. هشتگ ها می توانند راهی عالی برای دستیابی به مخاطبان جدید باشند.

بسته به شخصیت برند شما، خنده دار بودن یا شوخ بودن در محتوای خود می تواند کمک کند . داشتن آگاهی از نحوه درک نام تجاری شما و روندهای اینستاگرام، هنگام انتخاب محتوا برای ارسال و نحوه تعامل با جامعه اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد.

با این حال، برای به دست آوردن فالوور، لازم نیست کمدین باشید. مرتبط بودن و ارائه ارزش به مخاطبان هدف شماره یک است. وقتی به برترین پست‌های اینستاگرام در تمام دوران ها نگاه می‌کنید. محتوای جذاب و قابل ارتباط فالوورها را برای لایک کردن، نظر دادن و اشتراک‌گذاری این پست‌ها جذب می‌کند.

3. حلقه های اینستاگرام را امتحان کنید.

ریلزها فرصتی را برای محتوای شما فراهم می کند تا افرادی را جذب کند که قبلاً با پست های مشابه شما تعامل داشته اند. با ضبط یک ویدیوی ساده با استفاده از حقه های اینستاگرام شروع کنید. چند هشتگ به عنوان اضافه کنید و صدای محبوبی را انتخاب کنید که مردم از گوش دادن به آن لذت ببرند. حتی اگر افزایش فوری در فالوورها مشاهده نکردید، ثابت قدم باشید و مراقب تعداد بازدیدهای ریلز خود باشید. این نشان می دهد که چند نفر محتوای شما را تماشا می کنند.

خرید فالوور

4. از هشتگ ها استفاده کنید.

هشتگ ها مانند معدن طلا  برای یافتن مخاطبان جدید هستند. کاربران هشتگ‌ها را دنبال می‌کنند تا درباره موضوعات خاص مورد علاقه خود مطلع شوند. اگر از آنها در کپشن های خود استفاده کنید، شانس زیادی برای نمایش در فیدهای خبری افرادی دارید که قبلاً محتوای پیج اینستاگرام شما را ندیده اند.

اما شروع به اضافه کردن هشتگ های تصادفی به تمام محتوای خود نکنید. برای اطمینان از اینکه افراد مناسب را هدف قرار می دهید ، به یک استراتژی هشتگ نیاز دارید . علاوه بر این، عدد شیرین برای هشتگ های اینستاگرام 30 است. این ممکن است زیاد به نظر برسد، اما اگر استراتژی برای نحوه استفاده از آنها داشته باشید، احتمالاً بیش از 30 مورد برای شما مفید خواهد بود. نکته کلیدی برای هشتگ ها، زیاد بودن آنهاست.

5. با سایر کاربران اینستاگرام تعامل داشته باشید.

یک قانون مهم و خوب در اینستاگرام، تعامل با سایر کاربران است. پست‌های را که دوست دارید را لایک کنید. نظر دهید، ذخیره کنید یا به اشتراک بگذارید، هر تعاملی برای شما و آنها مهم است. الگوریتم اینستاگرام از تعامل متقابل حمایت می کند. به این معنی که هرچه بیشتر تعامل داشته باشید (و افراد بیشتری با شما تعامل داشته باشند) محتوای شما در فیدهای خبری بیشتری ظاهر می شود. این به معنای دیده شدن و رشد بیشتر برای صفحه اینستاگرام شما است.

نکته حرفه ای: قبل از اینکه زیاده روی کنید، به یاد داشته باشید که اینستاگرام برای این «قانون» محدودیتی دارد. پلتفرم رسانه های اجتماعی کاربران را از درگیر شدن با محتوا در صورتی که در یک ساعت بیش از چند صد پست را لایک کنند و نظر بگذارند، مسدود کرده است.

6. از استوری های اینستاگرام استفاده کنید.

مخاطبان استوری‌های اینستاگرام صرفاً منتظر و تماشای ویدیو یا میم بعدی هستند که روی صفحه نمایش آنها پخش شود. مسلماً استوری ها حتی بهتر از فید سنتی اینستاگرام برای افزایش فالوورها و تعامل مفید است.

نظرسنجی‌ها، آزمون‌ها و پرسش‌ها به‌عنوان آهنربای تعامل هستند. هرچه افراد بیشتری با آن عناصر تعامل داشته باشند. اینستاگرام استوری شما را با افراد بیشتری به اشتراک خواهد گذاشت.

7. تحقیقات انجام دهید.

هر یک از جایگزین هایی که در بالا ذکر کردیم، برای عملکرد اینستاگرام لازم هستند. با این حال، یک استراتژی ثابت قدم و همیشگی در اینستاگرام با تحقیقات جامع و به روز آغاز کنید.

خرید فالوور

استفانی مورگان ، بنیانگذار و مدیرعامل Social Lock، از تحقیقات بازار به عنوان جایگزینی برای خرید فالوور حمایت می‌کند و می‌گوید: « انجام تحقیقات بازار در مورد اینکه مشتری ایده‌آل شما چه می خواهد؟ ضروری است. سپس آن محتوا را برای جمع‌آوری فالوورهای واقعی پست کنید.

بهترین جایگزین خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرام چندین سال است که یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در حال رشد بوده است و هیچ نشانه‌ای از افول آن به این زودی‌ها نشان نمی‌دهد. مصمم بر همگام ماندن و همراهی می تواند وسوسه خرید فالوورها را حذف کند. تسلیم این وسویه شوید. پیامدهای بد خود پلتفرم، تعامل کمتر، و خطر ارسال هرزنامه به کاربران یا نظرات ربات نتیجه خرید فالوور فیک اینستاگرام است. راه های پیشنهادی و جایگزین های موجود به جای خرید فالوور فیک پیج اینستاگرام در این مقاله می توانند به شما کمک کنند تا مسیری را به سمت رشد فالوور طبیعی طی کنید. که ارزش بیش از 10000 فالوور فیک را داشته باشد.

حرف آخر

ما در این مقاله به سوال اینکه چرا فالوور اینستاگرام نخریم؟ به طور مفصل و جامع جواب دادیم. خرید فالوور اینستاگرام ممکن است در یک نگاه سودآور باشد. اما در طولانی مدت نه تنها هیچ فایده ای ندارد. بلکه تاثیر منفی اش بر روی عملکرد پیج شما همیشگی می شود. با این وجود ما به شما پیشنهاد یک مشاوره رایگان و تخصصی را با اینستاگرام مارکترها فراسیتی می دهیم.  این اشخاص سال ها تبحر و تخصص خود را در این مجال پیموده اند. می دانند چگونه با افزایش عملکرد پیچ اینستاگرام و افزایش فالوورهای پیج اینستاگرام تان شما را به هدف تان نزدیک تر کنند. با ما همراه باشید. فراسیتی همگام اصول شماست.

اگر قصد گسترش کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی مختلف را دارید پیشنهاد می کنیم از صفحه پنل ادمین شبکه های اجتماعی دیدن فرمایید.

با شرکت در مجله اینترنتی و خبرنامه مجازی فراسیتی می توانید از بروز ترین و مهم ترین اخبار دیجیتال مارکتینگ دنیا با خبر شوید. زیرا متخصصان ما هم روزه مشغول به مطالعه و ترجمه و تمرین در این مجال پر جنب و جوش هستند. شما حتی می توانید دوره آموزش ادمین اینستاگرام را در مجموعه تبلیغاتی م را بگذرانید. ما به شما آموزش های لازم را می دهیم تا بتوانید از پس صفر تا صد کارهایتان برآیید. می توانید فرم درخواست را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. همه ی این اطلاعات به صورت کامل و جامع فقط در یک جا و فراتر از هرجا در سایت فراسیتی جمع شده است.