هشتگ های اینستاگرام

هر آنچه باید در سال 2022 راجب هشتگ های اینستاگرام بدانید

هشتگ های اینستاگرام هنوز هم یکی از موثرترین راه ها برای جلب توجه بیشتر (و تعامل!) در پست های اینستاگرام شما در سال 2022 هستند.

اما چگونه از هشتگ برای اینستاگرام استفاده می کنید؟ چگونه بهترین هشتگ ها را برای اکانت اینستاگرام خود پیدا کنید؟ کدام هشتگ ها در حال حاضر ترند هستند؟ کدام هشتک باید در کپشن قرار بگیرد و کدام در نظرات؟

ما در این مقاله فراشهر به این سؤالات برای هشتگ های اینستاگرام و موارد دیگر پاسخ می دهیم.

هشتگ های اینستاگرام 2

هشتگ های اینستاگرام چگونه کار می کنند؟

هشتگ های اینستاگرام در واقع راهی برای برچسب گذاری و دسته بندی محتواهای شما محسوب می شود. هشتک ها به اینستاگرام کمک می کنند تا پست های شما را به کاربران مرتبط ارائه دهند.

در ساده ترین عملکرد خود، هشتگ هایی که شما در پست های اینستاگرام استفاده می کنید به نتایج جستجو بهتر اینستاگرام کمک می کند.

اما به همین جا ختم نمی شود. از هشتگ ها به عنوان مرجعی برای الگوریتم اینستاگرام نیز استفاده می شود، بنابراین می تواند محتوای شما را دسته بندی کرده و به کاربرانی که فکر می کنید علاقه بالایی دارند، پیشنهاد دهید.

آیا هشتگ ها هنوز در اینستاگرام در سال 2022 کار می کنند؟

هشتگ‌ها همیشه و درحال حاضر کانون بحث‌های زیادی بوده‌اند، به‌ویژه بعد از توصیه اخیر اینستاگرام برای استفاده از 3 تا 5 هشتگ.

از آنجایی که اینستاگرام به آرامی به جستجوی کلمه کلیدی معنایی می پردازد، یک دنیای جدید از امکانات و ابزار ها را در قابلیت کشف محتوا باز می‌کند که این نشان می‌دهد کلمات زیرنویس یا موضوعات ویدیوهای شما هنوز هم قابل جستجو خواهند بود.

با این حال، با وجود این پیشرفت‌های بزرگ، هشتگ‌ها همچنان در اینستاگرام کار می‌کنند. همراه با یک استراتژی قوی محتواییبه کمک آنها می توانید به نتایج چشمگیری دست یابید.

آماده دانلود کامل در هشتگ های اینستاگرام هستید؟

استفاده از هشتگ های بسیار محبوب همیشه بهترین استراتژی برای جذب بیشتر در پست ها و استوری های شما نیست، زیرا کمتر دیده می شوند.

چه تعداد هشتگ اینستاگرام باید در پست های خود استفاده کنید؟

همانطور که اشاره کردیم، اینستاگرام اخیراً توصیه کرده است که سازندگان باید بین 3 تا 5 هشتگ در پست های خود استفاده کنند، علیرغم اینکه اجازه می دهد تا 30 هشتگ در هر پست وجود داشته باشد.

این برخلاف همه چیزهایی است که قبلاً در مورد نحوه عملکرد هشتگ ها در اینستاگرام شنیده ایم، اما بر اساس تمرکز جدید آنها روی کلمات کلیدی و SEO منطقی است.

هشتگ های اینستاگرام

همانطور که می بینید، استفاده از هشتگ های بیشتر = نتایج بهتر را به همراه دارد. با افزایش تعداد هشتگ هاتان از 1 به 30، نرخ دسترسی فالوورها 11 درصد افزایش می یابد.

برای در نظر گرفتن این موضوع، برای حسابی با 20 هزار فالوور، به ازای هر پست، 2.2 هزار حساب اضافی به دست می آید. ما حتی بررسی کردیم که آیا این روند نسبت به سال 2020 تغییر کرده است یا خیر، اما نتایج نسبتاً ثابت بود.

چه تعداد هشتگ را می توانیم در اینستاگرام استفاده کنیم؟

در حال حاضر، همچنان بهترین استراتژی، استفاده از هشتگ های بیشتر برای افزایش دسترسی و تعامل شما در پست های اینستاگرام تان است. با این حال، از آنجایی که اینستاگرام فیدهای محتوای پیشنهادی بیشتری را معرفی می کند، تمرکز بر هشتگ های کمتر و بیش از حد مرتبط می تواند تاکتیکی ارزشمند باشد.

انواع مختلف هشتگ اینستاگرام چیست؟

قبل از انتخاب هشتگ برای پست های خود، ایده مناسب این است که انواع مختلفی از هشتگ هایی را که می توانید درج کنید را در نظر بگیرید.

هیچ فرمول محرمانه ای برای اینکه چه تعداد از هر یک از این هشتگ ها را باید بگنجانید وجود ندارد، اما در نظر گرفتن دسته بندی های مختلف می تواند الهام بخش ارزشمندی باشد و به هدایت استراتژی شما کمک کند.

مزایای استفاده از هشتگ در اینستاگرام چیست؟

استفاده از هشتگ‌های مرتبط و هدفمند در پست‌ها و استوری‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای کشف شدن توسط مخاطبان جدید در اینستاگرام است.

استفاده از هشتگ های “درست” می تواند شما را در مقابل مخاطبان هدف خود قرار دهد، حتی اگر قبلاً با شما ارتباط نداشته باشند.

این می تواند به تعامل بیشتر، دنبال کنندگان بیشتر و مشتریان بیشتر برای برند یا کسب و کار شما تبدیل شود!

اما این همه چیز نیست. هشتگ ها همچنین کاربردهای زیادی فراتر از بهبود قابلیت کشف شما دارند. شما می توانید از آنها برای ایجاد جامعه، منبع محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC)، اجرای کمپین ها، تحقیق در مورد مخاطبان خود و موارد دیگر استفاده کنید.

به همین دلیل است که داشتن یک استراتژی هشتگ واضح و خوب بسیار مهم است بدون آن، ممکن است فرصت‌هایی را برای بهینه‌سازی حساب خود و افزایش تعامل از دست بدهید.

آیا باید از هشتگ در اینستاگرام در قسمت کپشن یا کامنت استفاده کنید؟

اینستاگرام تأیید کرده است که هشتگ‌ها هم در کپشن پست و هم در بخش نظرات مؤثر هستند بنابراین کاملاً به شما بستگی دارد که می‌خواهید آنها را در کجا به اشتراک بگذارید.

اگرچه ارزش آن را دارد که به موقع بودن آن را در نظر بگیریم.

چگونه در اینستاگرام هشتگ اضافه کنم؟

وقتی کپشن اینستاگرام می نویسید، یک علامت هش # و سپس کلمه کلیدی یا کلمات خود را تایپ کنید.

همانطور که تایپ می‌کنید، اینستاگرام تعدادی هشتگ پیشنهادی محبوب را پر می‌کند و تعداد پست‌هایی را که قبلاً از آنها استفاده کرده‌اند را نشان می‌دهد. اگر یکی را می‌بینید که می‌خواهید اضافه کنید، به سادگی ضربه بزنید و به پست شما اضافه می‌شود. شما همچنین می توانید هشتگ های کاربردی را به نظرات اضافه کنید، اما فقط در پست های خود.

پست های برندها هشتگ کمی دارند یک مطالعه از Sprout Social نشان داد که پست های برندهایی که بهترین عملکرد را داشتند فقط 1 تا 3 هشتگ در آنها وجود داشت.

اکثر برندها از 2 تا 5 استفاده می کنند و موفقیت پست در صورت استفاده از 10 یا بیشتر به دست می آید.

اما زمانی که معیار اندازه‌گیری‌شده، تعامل بود تا رسیدن، تصویر کمی متفاوت بود. در اینجا، استفاده از 7-15 هشتگ به نظر بهترین کار را داشت. پست هایی با 9 امتیاز بالاترین تعامل را در هر پست کسب کردند. مطالعه آنها در 15 هشتگ متوقف شد.