1. فراسیتی
  2. »
  3. استخدام

فراسیتی را بیشتر بشناسیم

فراسیتی یک استارت آپ است که پنل های تبلیغاتی بسیاری را در اختیار کسب و کار ها قرار می‌دهد تا ضمن آنلاین کردن کار خود از این پنل ها برای تبلیغات حرفه‌ی خود استفاده کنند. از سال 1392 فعالیت خود را شروع کرده است و در حال حاضر بیش از 1000 کسب و کار در سطح کشور از پنل های تبلیغاتی فراسیتی استفاده می‌کنند.  شرکت فراستی این امکان را به افراد جویای کار می‌دهد که در کنار کارآموزی در حوزه‌ی اینستاگرام، کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ، سئو، گرافیک و تمامی شاخه‌های مرتبط آموزش نیز ببینند و تجارب شغلی به دست آورند.

موقعیت های شغلی

ادمین اینستاگرام

ما در واحد اینستاگرام مارکتینگ، به منظور تکمیل کادر تخصصی خود و ارتقاء سطح خدمات، به دنبال افراد با انگیزه و مسئولیت‌پذیر هستیم. فرد مورد نظر با نرم افزارهای canva، اینشات و فتوشاپ آشنا باشد و شناخت کافی روی الگوریتم های اینستاگرام داشته باشد.

تدوینگر

ما در واحد فنی، به منظور تکمیل کادر تخصصی خود و ارتقاء سطح خدمات، به دنبال افراد خلاق و مسئولیت‌پذیر هستیم. فرد مورد نظر با نرم افزارهای پریمیر ، filmora آشنایی قابل قبولی داشته باشد.

کارشناس سئو

ما در واحد سایت فراسیتی، به منظور تکمیل کادر تخصصی خود و ارتقاء سطح خدمات، به دنبال افراد با انگیزه و مسئولیت‌پذیر هستیم. فرد مورد نظر باید تخصص کافی روی وردپرس و ابزارهای آنالیز سایت را داشته باشد و ترجیحا سابقه‌ی کاری کوتاهی داشته باشد.

کارشناس فروش

ما در واحد فروش، به منظور تکمیل کادر تخصصی خود و ارتقاء سطح خدمات، به دنبال افراد مشتاق و مسئولیت پذیر هستیم. فرد مورد نظر با نرم افزار crm، اکسل یا اکسس آشنایی داشته باشد و تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی فروش داشته باشد.

کارشناس مارکتینگ

ما در واحد مارکتینگ، به منظور تکمیل کادر تخصصی خود و ارتقاء سطح خدمات، به دنبال افراد پیگیر و مسئولیت‌پذیر هستیم. فرد مورد نظر با تکنیک های مارکتینگ، محتوا مارکتینگ اطلاعات جامع و به روز داشته باشد.

برنامه نویس

ما در واحد فنی، به منظور تکمیل کادر تخصصی خود و ارتقاء سطح خدمات، به دنبال افراد با تجربه و مسئولیت‌پذیر هستیم. فرد مورد نظر باید با زبان های php , css, html , پایتون و جاوا آشنایی داشته باشد و با امنیت شبکه آشنایی داشته باشد.

فهرست