1. فراسیتی » خدمات اینستاگرام
  2. »
  3. کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

کمپین های تبلیغاتی نوعی بازاریابی و تشویق افراد به انجام کاری به صورت غیر مستقیم است، یک کمپین زمانی موثر است که هدف و استراتژی اصولی داشته باشد، در غیر این صورت هزینه ی شما بیهوده صرف شده است. اکثر افراد دست کم یک بار در روز اینستاگرام خود را چک میکنند پس باید طراحی کمپین تبلیغات اینستاگرام در دیجیتال مارکتینگ با وسواس خاصی انجام شود، همچنین باید در رابطه با تعرفه کمپین تبلیغاتی اینستاگرام باید میزان بازدهی آن را ملاک قرار داد.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

 کمپین تبلیغاتی در فراشهر

در اصل این کمپین ها براساس اطلاعاتی که در اختیار مخاطبان خود قرار میدهند، آن هارا به انجام کاری فرا میخوانند یا تنها اطلاع رسانی به آن ها میکنند و از مخاطبان خود میخواهند در گسترش این اطلاع رسانی به آن ها کمک کنند و هرچه مشارکت افراد با کمپین های تبلیغاتی اینستاگرامی بیشتر باشد، به این معنی است که آن کمپین موفق تر عمل کرده است. علاوه بر آن کمپین در صورتی که طبق برنامه ریزی پیش رود میتواند فالوور های شما را افزایش دهد و افراد بیشتری را با برند شما آشنا کند.

خدمات کمپین اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام آیا مناسب کسب و کار من است؟

با توجه به افزایش گسترده کاربران اینستاگرام در تمامی سنین با علایق، ویژگی‌ها و رفتارهای متفاوت، تبلیغات اینستاگرامی می‌تواند برای همه کسب و کارها مناسب باشد. اما برای دریافت بهترین نتیجه از تبلیغاتتان در اینستاگرام، لازم است که ابتدا به شناخت خوبی از ویژگی‌ها و نیازهای مخاطبان خود برسید و اطلاعات خوبی از اینکه چه نوع محتوایی، می‌تواند توجه آنها را جلب نماید را بدست آورید. سپس براساس اطلاعات جمع آوری شده، محتوای تولید شده را در پیج‌های اینستاگرامی مناسب کسب و کار خود و در زمان درست منتشر کنید.

نکاتی که قبل از انتخاب پلن کمپین تبلیغاتی اینستاگرام باید به آنها توجه نمایید:

diamond

تعیین هدف اصلی

تعیین هدف به این منظور است که انتظار دارید در پایان کمپین چه اتفاقی برای برند و فعالیت شما بیفتد، تبلیغات شما برای کدام گروه جامعه است و اگر هدف کمپین تبلیغاتی اینستاگرام شما چیزی جز برند سازی است باید به نتیجه ی اطلاع رسانی و همه گیری آن توجه کنید.

diamond

تدوین برنامه زمانی

منظور از تعیین جدول زمانی صرفا زمان برگذاری کمپین تبلیغاتی نیست، بلکه افرادی هستند در زمینه ی کسب و کار خود چند کمپین تبلیغاتی ایجاد میکنند و از آن نتیجه ی بهتری به مراتب کسب میکنند.

diamond

تعیین بودجه کمپین

یکی از کارهایی که در همان ابتدای مسیر باید انجام دهید تعیین میزان بودجه برای تبلیغات است. باید بدانید چه میزان از سرمایه تان را قصد دارید به طراحی و راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام اختصاص دهید.

diamond

ایده یابی برای طراحی کمپین خلاقانه

یکی از بخش های مهم طراحی کمپین ایده یابی است. اگر قصد انتشار کمپین های کوچک را داشتید با همفکری با دوستان با تجربه می توانید این بخش را انجام دهید. ایده های کمپین باید خلاقانه و خاص باشند تا باعث بیشتر و بهتر دیده شدن تبلیغ شود.

چطور پیج‌هایی با بازدید واقعی و مناسب را برای انتشار تبلیغات خود پیدا کنیم؟

  • بررسی مطالب و تصاویر
  • بررسی کامنت‌ها
  • بررسی فالوورها
80%
80%
85%
85%
92%
92%

“طراحی کمپین تبلیغات اینستاگرام یک نوع تلاش مضاعف اما کاربردی در جهت برند سازی و جذب فالوور است، تعرفه کمپین تبلیغات براساس زحمات تیم دیجیتال مارکتینگ تعیین میشود. چیزی که باعث موفقیت کمپین تبلیغاتی اینستاگرام میشود خلاقیت سازنده و دلیرانه است.”

سوالات متداول

چه عاملی سبب می‌شود تبلیغات من بیشتر دیده شود؟

توجه به الگوریتم اینستاگرام، زمان گذاشتن کمپین و اصالت کمپین. افراد باید متوچه شوند کمپین شما تنها یک شعار نیست و ترغیب شوند در آن شرکت کنند.

آیا کمپین تبلیغاتی برای من هزینه‌ی جدا دارد؟

چنانچه از پکیج طلایی یا VIP استفاده میکنید خیر، در غیر اینصورت هزینه ی طراحی کمپین تبلیغاتی را باید به صورت جداگانه پرداخت کنید.

چه ضمانتی وجود دارد که از کمپین تبلیغاتی نتیجه بگیرم؟

کمپین تبلیغاتی به اصل یا فیک بودن مخاطبان شما بسیار بستگی دارد، اگر مدت کمی است در اینستاگرام شروع به فعالیت کرده اید کمپین تبلیغاتی تاثیرگذار نخواهد بود. پس زمان و الگوریتم های اینستاگرام را باید در نظر بگیرید که در این زمینه شرکت فراسیتی شما را راهنمایی خواهد کرد.

خدمات دیگر فراشهر

طراحی کاور

از جمله مهم ترین نکات طراحی یک پیج اینستاگرام، جلوه‌های بصری آن است. کاور، طراحی پستواره (Grid) ویژگی‌های پیج هایی است که می‌خواهند برند شوند و برند بمانند.

آنالیز کسب و کار

نقاط قوت و ضعف کسب و کارتان را پیدا می‌کنیم، مشتریان هدف را شناسایی می‌کنیم، ارتباط تان را با مشتری های قدیمی حفظ و می‌کنیم و با مشتری های جدید ارتباط‌تان را قوی میکنیم.

پنل پلاس

تمامی پکیج‌های تبلیغاتی را یک‌جا و با قیمتی باورنکردنی داشته باشید، صفر تا صد تبلیغات خود را با فراسیتی انجام دهید. تنها کافیست با یکبار شارژ پنل خود، از خدمات نامحدود فراسیتی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست