1. فراسیتی
  2. »
  3. استخدام ادمین اینستاگرام

استخدام ادمین اینستاگرام

استخدام ادمین اینستاگرام همواره یکی از اولویت های کاری شرکت فراسیتی بوده است. فراسیتی یک استارت آپ است که پنل های تبلیغاتی بسیاری را در اختیار کسب و کار ها قرار می‌دهد تا ضمن آنلاین کردن کار خود از این پنل ها برای تبلیغات محصولات و حرفه‌ی خود استفاده کنند. شرکت فراسیتی این امکان را به افراد جویای کار می‌دهد که در کنار کارآموزی در حوزه‌ی ادمینی، کسب و کار، آشنایی با دیجیتال مارکتینگ، سئو، گرافیک و تمامی شاخه‌های مرتبط آموزش نیز ببینند و تجارب شغلی به دست آورند.

استخدام ادمین اینستاگرام
پرسنل مجموعه فراسیتی

فرم استخدام ادمین اینستاگرام

ما در واحد اینستاگرام مارکتینگ، به منظور تکمیل کادر تخصصی خود و ارتقاء سطح خدمات، به دنبال افراد با انگیزه و مسئولیت‌پذیر جهت استخدام ادمین اینستاگرام هستیم. فرد مورد نظر با نرم افزارهای canva، اینشات و فتوشاپ آشنا باشد و شناخت کافی روی الگوریتم های اینستاگرام داشته باشد.

افرادی که قصد استخدام شدن در مجموعه فراسیتی به عنوان ادمین اینستاگرام را دارند لازم است ابتدا دوره های آموزشی را زیر نظر شرکت سپری کنند.

جهت ثبت نام در دوره های استخدام ادمین اینستاگرام فرم زیر را پر نمایید.

سوالات متداول درباره دوره استخدام ادمین اینستاگرام

 هزینه آموزش چطور واریز شود ؟؟

6037701526243289 به نام امیر حسین صدیق فراستی- بانک کشاورزی
لطفا رسید پرداخت را برای ما ارسال کنید.

 دوره استخدام ادمین اینستاگرام چقدر زمان میبرد؟؟

بین 7 الی 10 روز می‌توانید ویدیو های دوره استخدام ادمین اینستاگرام را ببینید، در طول دوره از شما پروژه خواسته می‌شود و در انتهای دوره از شما آزمون گرفته می‌شود که در صورت قبولی به عنوان ادمین دورکار استخدام می‌شوید.

اگر از دوره منصرف شویم وجه پرداختی عودت داده می شود؟؟

در صورتی که ویدیو‌های آموزشی را تهیه کرده باشید، وجه عودت داده نمی‌شود.

اگر بعد از دوره احساس کردم یاد نگرفتم چه اتفاقی می افتد ؟؟

قبل از دوره تمامی سرفصل ها برایتان توضیح داده می‌شود تا تمام عنوان‌های آموزشی برایتان شفاف باشد. همچنین پشتیبان بخش آموزش شرکت به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما هستند. یادگیری شما بستگی به تلاش و هوش خودتان هم دارد.

چه مدت بعد از اتمام دوره میتوانم کارم را با حقوق شروع کنم و چه پیجی در اختیارم می گذارید ؟؟

پس از اتمام آموزش یک پیج در اختیار شما قرار میگیرد، در صورتی که منظم و اصولی کار خود را انجام دهید در ماه های بعد بسته به توانایی شما به پیج ها اضافه میشود. ضمنا بابت هر پیج مبلغ 800 هزارتومان در ماه به شما پرداخت می‌شود.

آموزش ها شامل چه مواردی است ؟؟

آموزش به صورت کامل آشنایی با اینستاگرام، نحوه‌ی پست و استوری گذاشتن، ساخت هایلایت، پیدا کردن هشتگ های مناسب، محتوا سازی اختصاصی است.

قرارداد بین چه کسانی بسته می شود؟

این قرارداد بین آقای امیر حسین فراستی (به نمایندگی از شرکت فراسیتی) و کارآموز (با مشخصات زیر) منعقد می شود.

هزینه‌ی آموزش چه طور پرداخت میشود؟

هزینه‌ی آموزش مبلغ 200 هزار تومان به حساب شرکت واریز می‌شود، پس از آن لینک دانلود ویدیو ها در اختیارتان قرار میگیرد
توجه !

لطفا توجه داشته باشید استخدام به شرطی انجام می‌شود که دوره را با موفقیت به اتمام برسانید و از نظر ما واجد شرایط احراز موقعیت شغلی ادمینی را داشته باشید.