1. فراسیتی » خدمات اینستاگرام
  2. »
  3. ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام

صاحب هر کسب و کار یا ارائه دهنده‌ی هرنوع خدماتی که باشید، همواره دنبال گسترش و رشد کسب و کار خود هستید. مدیریت اینستاگرام در نگاه اول بهترین سکو برای ارتقا و رشد کسب و کار شما محسوب می‌شود، اما ممکن است پس از مدتی فعالیت در این شبکه، بازخوردی را که انتظار داشتید را دریافت نکنید، مدیریت پیج اینستاگرام همواره نیازمند نظم و اصول خاصی است که ممکن است از خیلی از آن‌ها بی خبر باشید.

ادمین اینستاگرام

نمونه کارهای ادمینی اینستاگرام

به عنوان کسی که صاحب کسب و کار هستید، قطعا زمان کافی برای مدیریت پیج اینستاگرام خود را ندارید، تمرکز لازم بر روی استوری، قالب گرافیکی پست ها، عکاسی صنعتی یا هنری، تولید محتوا و … ندارید. می‌توانید با تماس با مجموعه ی ما تمامی آنالیز ابعاد کار خود را به ما بسپارید و نتیجه‌ی عملکرد مدیریت اینستاگرام خود را بهبود ببخشید.

چرا مدیریت تخصصی پیج اینستاگرام برای کسب و کارها لازم است؟

نخستین موردی که یک مدیر پیج اینستاگرام باید به آن آگاه باشد، آشنایی کامل با کسب و کاری است که در مورد آن باید تولید محتوا پست گذاری و تعامل با مخاطبان را داشته باشد. در صورتی که کمی ضعف در اطلاعات داشته باشد، باعث دلسردی مخاطبان پیج شما و حتی نتیجه ی معکوس برای مدیریت پیج اینستاگرام شما دارد، یعنی ریزش فالوور هایی که به پیج شما اعتبار می‌دهند. مورد بعدی شناخت نیازهای مخاطب های شما است، باید بدانید مخاطبان شما از چه گروه سنی و فکری هستند، تا متناسب با شناخت نسبی که به دست می‌آورید، محتوای خود را ایجاد کند. به کامنت‌ها حتی با یک ایموجی  🤷‍♂️ 🙋‍♀️ پاسخ دهید زیرا هم به مخاطبان شما احساس مهم بودن می‌دهید هم به اینستاگرام سیگنال می‌دهد که شما یک پیج اکتیو دارید.

نحوه ی جذب فالوور واقعی

وظایف ادمین پیج اینستاگرام در فراشهر

تولید محتوای منحصر به پیج اینستاگرام شما

نظم در پست گذاری و پاسخ دادن به دایرکت ها و کامنت‌ها در کوتاه‌ ترین زمان

بررسی رقبای کاری شما و آنالیز عملکرد آن‌ها جهت بهبود عملکرد

جذب لایک و کامنت واقعی، گسترش میزان تعاملات پیج اینستاگرام با مخاطبان

هشتگ گذاری درست و مفید در راستای محتوای پیج مورد نظر

رشد پیج اینستاگرام به چه صورت⁉

لزوما رشد یک پیج اینستاگرامی به تعداد فالوورهایش نیست، و به اینتراکشن‌ها،تعداد ویوها و … نیز بستگی دارد پس جای آنکه تمرکز خود را روی بیش‌تر کردن فالوئر ها بگذارید برروی محتوای کاربردی و تعامل با مخاطب های فعلیتان بگذارید. روند رشد پیج بعد از یک مدتی ثابت می‌شود در این مورد نباید با فرستادن کامنت ها تبلیغاتی تکراری (اسپم) یا فالو-آنفالو کردن بی مورد باعث ریزش پیج خود شوید و تنها با صبور بودن و بهبود محتوای خود می‌توانید پیج خود را رشد دهید.

اینتراکشن ها80%
80%
تعداد ویوها85%
85%
محتوای کاربردی85%
85%
تعامل با مخاطب95%
95%

الگوی اینستاگرام برای پستها و افزایش فالور چیست؟    😜

الگوریتم اینستاگرام براساس هوش مصنوعی به صورت مداوم در حال تغییر است، هوش مصنوعی تمام مدت در حال آنالیز بازدید و پست های مورد علاقه ی شما و جست و جوی شما و حتی اشخاصی که فالوور و فالوئینگ شما هستند، می‌باشد. به صورت کلی تمامی عملکرد شما بر الگوریتم اینستاگرام تاثیر مستقیم می‌گذارد.

برای مثال زمانی که به صورت مداوم و منظم پست می‌گذارید، در اصل این الگوریتم متوجه می‌شود شما محتوا و پیج با کیفیت‌ تری دارید و هرچه تعداد پست شما در محتوای مورد نظر بیشتر شود، این شانس را بیشتر دارید که توسط هوش مصنوعی اینستاگرام به افراد دیگه پیشنهاد داده شوید. هم‌چنین هرچقدر پست های شما باعث شود که تعداد دفعات استفاده ی یک شخص از اینستاگرام بیشتر شود، احتمال بیشتری وجود دارد که پست شما در اکسپلورر آن فرد نمایش داده شود.

تولید محتوا اینستاگرام چقدر اهمیت دارد  🙄

هنگامی که برای پیج اینستاگرام خود محتوای منحصر به فردی داشته باشید، این حس را به مخاطبان خود القا میکنید که برای کار و خدمات خود ارزش قائل هستید. زمان گذاشتن برای تولید محتوای ویدئویی، تصاویر واقعی از محصولات یا خدمات خود نیز باعث اعتماد بیشتر مخاطب می‌شود.

مدیریت پیج اینستاگرام شما با قاعده به روز و آگاهی از آخرین تحولات مارکتینگ می‌تواند به احیا و ارتقا کسب و کار شما منجر شود، مدیریت پیج اینستاگرام در عین هموار بودن نیاز به هوشمندی متداوم دارد، ما با تسلط به تمامی ضوابط مدیریت اینستاگرام، راهی آسان در جهت توسعه ی کسب و کارتان در جریان سوشیال مدیا ایجاد می‌کنیم.”

در مدیریت پیج اینستاگرام چه نکاتی را رعایت کنیم؟ 🤠

شخصیت دادن به پیج اینستاگرام، از جمله مواردی هستند که به سرعت می‌تواند باعث متمایز شدن کسب و کار شما از سایر رقبا و پیشرفت چشم‌گیر پیج اینستاگرام شما شود. قالب گرافیکی مخصوص پست و استوری ها، محتوای روان و کاربردی و منحصر به فرد، همچنین هم‌خوانی نسبت لایک و کامنت ها به تعداد فالوور‌ها میتواند اعتماد مخاطبان شما را به پیج تان جلب کند و همین موارد هستند که شخصیت پیج شما را شکل می‌دهند.

نحوه ی جذب فالوور واقعی به چه صورتی است؟ 😉

هیچ فرمولی برای افزایش ناگهانی فالوور وجود ندارد، از طرفی زمانی که فالوور های پیج اینستاگرام شما تعدادی پیج غیر فعال باشند که توسط ربات ها به پیج شما اضافه شده‌اند، امکان تعامل یا ایجاد واکنش را در آن ندارید، بنابراین پیج شما در طولانی مدت به هدف اصلی اش که عمدتا ترقی کسب و کار شماست نمی‌رسد.

سوالات متداول

چرا پیج خود را باید به شرکت بسپاریم، در صورتی که یک ادمین نیز می‌تواند کار مارا انجام دهد؟

اولین مورد ضمانت است، هیچ تضمینی در مورد یک ادمین وجود ندارد که به پیج شما آسیب نزند و اگر با او به مشکلی برخوردید مشتری های شمارا نسبت به شما بدبین نکند، اما شرکت فراسیتی در مورد امنیت پیج، اطلاعات شخصی شما ضمانت می‌دهد. هر زمان که از روند کار منصرف شدید، پیج شما به شما برگردانده می‌شود.

چرا هزینه‌ی پکیج ها به نظر زیاد است؟

با توجه به این که یک تیم گرافیست، تیم محتواکار، تیم فنی و … روی پیج شما فعالیت می‌کنند. اگر بخواهید به تمامی این مجموعه‌ها هزینه‌ی جدایی پرداخت کنید به هیچ وجه به صرفه نیست.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست