1. فراسیتی » خدمات مارکتینگ
  2. »
  3. پنل تبلیغاتی واتساپ

تبلیغات واتساپ

ارسال پیام تبلیغاتی در واتس‌اپ مناسب افرادیست که متن های بسیار طولانی، فایل، نمونه کار، عکس یا … برای مخاطبان خود می‌خواهند ارسال کنند. حتی اگر تازه کار نیز باشید با بانک شماره‌ای که شرکت فراسیتی در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توانید پیام خود را بر‌اساس جنسیت، سن و شغل افراد ارسال کنید. حتی امکان ارسال انبوه پیام واتس‌اپ به خارج از ایران هم ممکن است.

تبلیغات whats up

200 هزار تومان تخفیف روی پلن های واتس آپ تا مدت محدود

Www.FARACITY

پکیج پایه (یک ماهه)

1.500.000 تومان

پکیج استاندارد ( یک ماهه)

1.900.000 تومان

پکیج حرفه ای (یک ماهه)

2.200.000 تومان

چرا پنل تبلیغاتی واتساپ ⁉

طبق آمار از هر 10 نفر، 8 نفر اکانت واتساپ فعال دارد، به طور معمول افراد کنجکاوی بیشتری به خواندن پیام های واتس‌اپ نسبت به پیام هایی که برایشان SMS می‌شود، دارند از طرفی مخاطبان شما امکان پاسخگویی به پیام های شما را دارند و از این رو تعامل بیشتری می‌توانید با آن‌ها داشته باشید. طبق آمار از هر 10 نفر، 8 نفر اکانت واتساپ فعال دارد، به طور معمول افراد کنجکاوی بیشتری به خواندن پیام های واتس‌اپ نسبت به پیام هایی که برایشان SMS می‌شود، دارند از طرفی مخاطبان شما امکان پاسخگویی به پیام های شما را دارند و از این رو تعامل بیشتری می‌توانید با آن‌ها داشته باشید.

برترین نوع پشتیبانی برای واتس اپ شما در این مکان80%
80%
رعایت امنیت کامل، بدون بلاک شدن و مسدودی حساب شما80%
80%
افزایش کنترل بر روی واتساپ80%
80%
پنل تبلیغات واتساپ

چرا پنل تبلیغاتی فراسیتی ❓❔❓

شرکت فراسیتی این ضمانت را می‌دهد که امکان ارسال بیشترین تعداد پیام در WhatsApp را نسبت به سایر رقبا در دست دارد و این روشی مطمئن و تخصصی برای گسترش کسب و کار شما است. از این رو زمانی که بانک شماره‌ی افراد مرتبط با کسب و کار خود را داشته باشید، می‌توانید مشتریان بیشتری پیدا کنید و دایره‌ی مخاطبین خود را بیشتر کنید. برای مثال اگر شما یک فروشنده‌ی مواد غذایی هستید، با فرستادن پیام انبوه به رستوران‌دار‌ها، تالار دار‌‌ها می‌توانید مشتریان بیشتری جذب کنید و همکاری‌های بیشتری داشته باشید.

چطور در تبلیغات واتساپ مشتریان خود را دسته بندی کنیم ❓❔❓

ممکن است کسب و کار شما گسترده باشد و تمایل نداشته باشید که نمونه کار و متن های تبلیغاتی خود را برای تمامی مخاطبان خود بفرستید و بخواهید آن ها را دسته بندی کنید، پنل تبلیغات واتساپ شرکت فراسیتی این امکان را به شما می‌دهد که شماره‌های مشتریان خود را دسته بندی کنید و بر اساس آن پیام های خود را ارسال کنید.

چیزی که کسب و کار شما را ماندگار می‌کند، هوشمند‌ترین روش برای تبلیغات است. خرید پنل پیامک واتساپ فرصتی عالی برای نشان دادن نقاط قوت کسب و کار شماست اگر به درستی از آن استفاده کنید. همین امروز با کارشناسان فروش فراسیتی تماس بگیرید و براساس موقعیت شغلی خود و نوع تبلیغاتی که قصد دارید انجام دهید، از ما مشاوره بگیرید.

تبلیغات واتس آپ

سوالات متداول

ارسال پیام تبلیغاتی واتساپ با چه شماره ای انجام می‌پذیرد؟

تمامی شماره‌هایی که با آن ارسال پیام تبلیغاتی واتساپ صورت می‌گیرد مجازی بوده و مدام تغییر می‌کنند.

شماره‌ی مخاطبین خود را ندارم، پیام ها به چه اشخاصی ارسال می‌شود؟

با توجه به حرفه‌ی کاری شما، شماره‌های مخاطبین هدف بر اساس محل زندگی، سن، جنسیت در اختیارتان قرار می‌گیرد.

چه ضمانتی وجود دارد از پنل پیامکی واتساپ نتیجه بگیرم؟

انتخاب متن تبلیغاتی مناسب، دقت در انتخاب فایل‌های ارسالی و ارسال در زمان‌های مناسب قطعا منجر به نتیجه‌گیری مطلوب خواهد شد.

دیدگاه کاربران

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید