خدمات اینستاگرام فراسیتی

خدمات اینستاگرام مجموعه فراسیتی تمامی نیازهای کسب و کارهای اینستاگرامی را شامل می شود. صاحب هر عنوان شغلی ای که باشید، نوپا یا کهنه کار همواره به دنبال گسترش خدمات خود هستید، حتی اگر شناخته شده ترین برند باشید، دنبال آگاهی رسانی درمورد محصولات جدید خود و گرفتن بخش بیشتری از بازار هدف هستید. جایی که اکثر افراد در آنجا به جستجوی محصول یا خدمات مورد نظر می‌گردند. کسب و کار خود را از طریق خدمات اینستاگرام مجموعه فراسیتی گسترش دهید و از عملکرد فروش پلتفرم برای فروش محصولات خود استفاده کنید.

خدمات اینستاگرام

تعدادی از نمونه کارهای فراسیتی

 سفارش خدمات اینستاگرام از شرکت فراسیتی شامل مدیریت پیج اینستاگرام شما، طراحی پیج اینستاگرام ، افزایش فالوور اینستاگرام، تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، کمپین تبلیغاتی اینستاگرامی، کاور پست اینستاگرام، پنل خدمات اینستاگرام و… است. شرکت فراسیتی قصد دارد، با ارائه کلیه خدمات اینستاگرام به کسب و کار شما، راحتی در فروش و تعامل با کاربران شما را افزایش و بهبود دهد.

[html5_video id=2455]
[html5_video id=2456]
[html5_video id=1923]

خدمات مدیریت پیج اینستاگرام

جایگاه باورنکردنی فضای مجازی در توسعه کسب و کارهای سنتی و اینترنتی بر همگان ثابت شده است. مدیریت حرفه ای صفحه اینستاگرام می تواند موفقیت شما را در بازار عظیم شبکه های اجتماعی تضمین کند. شاید برای بسیاری از کاربران عدم تجربه و کمبود وقت برای مدیریت صفحه اینستاگرام یکی از دلایل عدم ورود به این فضا باشد.

گروه فراسیتی با توجه به سابقه فعالیت مستمر در این فضا و تخصص کافی برای مدیریت اینستاگرام شما این امکان را به کسب و کارهای مختلف می دهد تا به صورت حرفه ای و با تکیه بر دانش و تخصص گروه فراسیتی وارد این فضا شوند. شما می توانید با آسودگی خاطر از خدمات ادمین اختصاصی اینستاگرام ما بهره مند شوید.

خدمات مدیریت اینستاگرام
خدمات کمپین اینستاگرام

خدمات کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام نوعی بازاریابی است و افراد را به صورت غیرمستقیم به انجام کاری تشویق می کند، کمپین زمانی موثر است که هدف و استراتژی اصولی داشته باشد در غیر این صورت پول شما هدر می رود. اکثر افراد حداقل روزی یک بار اینستاگرام خود را چک می کنند، بنابراین طراحی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام در دیجیتال مارکتینگ باید با وسواس خاصی انجام شود و میزان تاثیرگذاری کمپین تبلیغاتی سنجیده شود. جهت آشنایی بیشتر با کمپینهای تبلیغاتی می توانید روی عبارت کمپین تبلیغاتی اینستاگرام کلیک کنید.

خدمات تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

تیزر تبلیغاتی اینستاگرام تا حد زیادی نقش مهمی در نمایش برند شما دارد. امروزه مردم بیشتر از هر زمان دیگری بیشتر وقت خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. اینستاگرام را می توان یکی از پربازدیدترین شبکه های اجتماعی ایران دانست. تیزر تبلیغاتی نوعی فیلم کوتاه تجاری است که هدف آن برانگیختن کنجکاوی عموم در مورد خدمات و کالاهایی است که شما ارائه می دهید و آنها را به سمت استفاده از آن یا انجام برندینگ سوق می دهد. امکان ارسال تیزرهای تبلیغاتی در تمامی شبکه های اجتماعی وجود دارد. شما می توانید از خدمات تخصصی تیزر تبلیغاتی اینستاگرام مجموعه فراسیتی بهره مند شوید.

خدمات تیزر تبلیغات اینستاگرام
طراحی قالب

طراحی قالب پست اینستاگرام

کاور پست اینستاگرام به زیباتر و منظم شدن پیج اینستاگرام شما کمک می کند. اینستاگرام یک اپلیکیشن کاملا بصری است. و هر چه صفحه اینستاگرام شما زیباتر باشد، افراد بیشتری برای بازدید از صفحه شما جذب خواهند شد. انواع کاور پست اینستاگرام را که توسط تیم گرافیک حرفه ای شرکت فراسیتی طراحی شده است را می توانید دانلود کنید و پیج خود را برای جذابیت بیشتر برای مخاطبان خود بهینه سازی کنید. همچنین می توانید طراحی کاور اختصاصی برای پیج اینستاگرام خود را از مجموعه ما بخواهید.

گروه حمایتی اینستاگرام

گروه حمایتی اینستاگرام یکی از ابزارهایی است که امروزه کاربران اینستاگرام برای افزایش تعداد فالوور و بازدید خود به آن روی آورده اند.

با پیوستن تعداد زیادی از افراد مشهور و مدیران برند به اینستاگرام و افزایش سریع تعداد فالوورهای این افراد، رشد ارگانیک در اینستاگرام به چالشی دلهره آور برای تازه واردان تبدیل شده است. به همین دلیل این گروه ها را به عنوان ابزاری برای رشد بهتر در اینستاگرام انتخاب می کنند.  این گروه ها یک راه ساده برای افزایش تعامل در حساب instagram شما هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی عبارت گروه حمایتی اینستاگرام کلیک کنید.

گروه حمایتی اینستاگرام

2 دیدگاه.

  • ناهید عظیمی
    1401-03-09 10:03 ق.ظ

    طراحی گرافیکی هم برای محتواها دارید تو پکیجتون ؟؟ یعنی عکس ها و ویدیو هارو خودمون باید درست کنیم یا شما انجام میدید ؟؟

    • سلام بله کارهای گرافیکی را هم انجام می دهیم بر اساس درخواست شما میتوانید به صفحه خدمات طراحی لوگو هم سر بزنید و تعرفه را ببینید

اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
درخواست خود را انتخاب نمایید(Required)

مرحله 1 از 2