تغییرات الگوریتم اینستاگرام   17 ژانویه 2024 منتشر شد!
افزایش 2 برابری قیمت ادمینی اینستاگرام فراسیتی در سال 1403 عجله کنید!

همه چیز درباره ادمین تدوینگر ویدئو اینستاگرام

دسته بندی:
فهرست مطالب
ادمین تدوینگر ویدئو اینستاگرام

این روزها مخاطبان اینستاگرام گرایش ویژه‌ای به محتوای ویدئویی پیدا کرده‌اند. پس صاحبان انواع پیج‌های محصولات و خدمات متوجه شدند، قرارگرفتن جلو لنز دوربین و تبلیغات در مورد خدمات و محصولات خود تأثیر زیادی در افزایش فروش و تعامل صفحه خواهد داشت. به‌ویژه صاحبان پیج‌های خدمات اینستاگرام یا پیج‌های غیر فروشگاهی متوجه شدند، ایده‌ی قرارگرفتن جلوی دوربین و صحبت‌کردن در مورد موضوعات مختلف مرتبط با خدمت یا آموزش‌های ویدئویی مربوط به زمینه کاری قدرت فوق‌العاده‌ای دارد که کاملاً توانایی برگرداندن ورق به نفع آنها را دارد، اما گاهی عواملی مثل کمبود وقت، مشغله کاری و… باعث می‌شود که صاحبان کسب‌وکار فرصت فوق‌العاده بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را از دست بدهند. چاره‌ایم مشکل یک ادمین تدوینگر اینستاگرام که گاهی به نام‌های ادمین ویرایشگر اینستاگرام یا ادمین ادیتور اینستاگرام هم شناخته می‌شود.

 وظایف ادمین تدوینگر ویدئو

 وظایف ادمین تدوینگر ویدئو

  1. ادمین تدوینگر ویدئو باید ویدئوهای مربوط به کسب‌وکار شما را با استفاده از نرم‌افزار ویرایشگر برنامه‌های ویدئویی ویرایش کند.
  2. ادمین ویرایشگر ویدئو باید بتواند با استفاده از ترفندهای ویرایش حرفه‌ای، باید پارت‌های مختلف ویدئو را ادیت و ادغام کند و این کار را طوری حرفه‌ای و زیبا انجام دهد که انسجام معنایی و هارمونی تصاویر حفظ شود در واقع ادمین تدوینگر ویدئو اینستاگرام باید به صورت حرفه‌ای از برش‌های اولیه در ویدئو استفاده کند و ارتباط منطقی بین قسمت‌های مختلف ویدئو ایجاد کند.
  3. یافتن فیلم‌ها و فوتیج های مرتبط و مناسب و افزودن آن در جای مناسب از دیگر کارهای ادمین تدوینگر ویدئو اینستاگرام است.
  4. ادمین ویرایشگر ویدئو باید بتواند از المان گرافیکی در مکان‌های مربوطه استفاده کند. به عنوان مثال، افزودن یک قلب گرافیکی متحرک می‌تواند کاربران را تشویق به لایک کردن ویدئو کند.
  5. تنظیم نور و رنگ ویدئو از دیگر وظایف این ادمین هاست. همچنین برخی از ویدئوها باید دارای زیرنویس باشند که توسط ادمین ادیتور ویدئو قابل تنظیم است.

 مزایای ادمین تدوینگر ویدئو اینستاگرام

پیشنهاد فراسیتی
معرفی بهترین برنامه های ساخت استوری اینستاگرام

 تدوین ویدئو اینستاگرام با بالاترین کیفیت

ویرایش ویدئو اینستاگرام به دلیل رقابت شدید بین صفحات تجاری مختلف باید باکیفیت بالا انجام شود. هر ویدئویی که در اینستاگرام آپلود می‌شود باید مطابق باسلیقه مخاطبان این برنامه ساخته شود. مهم است که ادمین پیج آشنایی زیادی با ترندها و علایق مخاطبان و الگوریتم‌های اینستاگرام داشته باشد، و بسیار مهم است اگر قرار است ویدئویی برای یک کسب‌وکار ساخته شود، هدف از ساختن ویدئو را بداند. برای استفاده از خدمات ادمین تدوینگر اینستاگرام می‌توانید به پکیج‌های ادمین اینستاگرام شرکت فراسیتی مراجعه کنید.

ادمین تدوینگر ویدئوی اینستاگرام نمی‌تواند فقط ویرایشگری باشد که کار با نرم‌افزارهای ویرایش را بلد است و با اصول و قواعد تئوری تدوین ویدئو در اینستاگرام آشنا نیست. در واقع ادمین ویرایشگر اینستاگرام حرفه‌ای علاوه بر داشتن دانش ادیت، نیاز به تجربه دارد. هر چه ادمین ویدئوهای بیشتری را ویرایش کرده باشد و نتایج بیشتری را رصد کرده باشد، بهتر می‌تواند وظایف ویرایش پیچیده و ساده را انجام دهد. یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که یک ادمین تدوینگر اینستاگرام باید داشته باشد اطلاع از الگوریتم‌های اینستاگرام و اطلاع از فعالیت‌ها و ویدئو های صفحات رقیب یا پیج‌های پرطرفدار است.

 ویرایش فوری ویدئو اینستاگرام

ویرایش سریع‌تر و فوری ویدئوهای اینستاگرام می‌تواند به پیج‌های اینستاگرام کمک زیادی کند. سرعت، دقت و مهارت ادمین‌های اینستاگرام فراسیتی می‌تواند بهترین انتخاب برای صاحبان کسب‌وکارها باشد. اگر تدوینگر نتواند ویدئو را به‌موقع تحویل دهد، تقویم محتوایی را به هم می‌زند و گاهی با از دست دادن موقعیت‌های مهم و پر بازدید فرصت‌های طلایی را از دست می‌دهد. کار با افراد حرفه‌ای مزایای زیادی دارد که یکی از آنها تحویل به‌موقع ویدئو تدوین شده اینستاگرام است. به‌موقع بودن یکی از بهترین ویژگی‌هایی است که یک ادمین تدوینگر ویدئو در اینستاگرام باید داشته باشد. از دست دادن زمان در برخی از کسب‌وکارها گاهی خسارات جبران ناپذیری را به دنبال دارد.

ویرایش حرفه‌ای ویدئو اینستاگرام

با ویرایش حرفه‌ای ویدئو اینستاگرام فالوورهای بیشتری جذب کنید

ویرایش ویدئوهای اینستاگرام به‌صورت حرفه‌ای کمک زیادی به جذب فالوور می‌کند. فالوورها در اپلیکیشن‌هایی مانند اینستاگرام بسیار مهم هستند و کسب‌وکارها برای جذب فالوور به‌شدت رقابت می‌کنند. در واقع هر صفحه‌ای که بتواند فالوورهای بیشتری را جذب کند می‌تواند موفق‌تر باشد که در نهایت منجر به فروش بیشتر محصولات و خدمات تجاری می‌شود.

ویرایش فوری ویدئوی اینستاگرام را نمی‌توان به هیچ ویرایشگری داد. افزایش سرعت ویرایش ممکن است منجر به کاهش کیفیت آن شود. فقط ویرایشگران حرفه‌ای که ویدئوهای زیادی را ویرایش کرده‌اند می‌توانند این کار را سریع‌تر و باکیفیت بالا انجام دهند. احتمال اشتباه با پیشرفت کار بیشتر می‌شود. گاهی اوقات اشتباهاتی که ممکن است ویراستار در حین ویرایش مرتکب شود غیرقابل‌جبران است.

ویرایش ویدئوی اینستاگرام ویژگی‌های خاصی دارد. زمان این ویدئوها مهم است. ادیتور باید بداند چگونه شروع جذابی داشته باشد که مخاطب را به تماشای ویدئو در اینستاگرام علاقه‌مند کند. اگر فیلم نیاز به زیرنویس دارد، فونت انتخابی باید مناسب برنامه و خوانا باشد. اگر فیلمنامه‌ای برای ویرایش در اختیار ویراستار قرار گیرد، موظف است بر اساس آن ویرایش را انجام دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
درخواست خود را انتخاب نمایید(Required)

مرحله 1 از 2