1. فراسیتی » خدمات مارکتینگ
  2. »
  3. پنل پلاس

پنل تبلیغات پلاس

گاهی در کسب و کار شما این نیاز حس می‌شود که پیامی انبوه را در سریع ترین زمان ممکن به مخاطبان خود برسانید، از طرفی می‌خواهید از رسیدن پیام به مخاطب هایتان نیز اطمینان حاصل کنید، با توجه به روش های مختلف تبلیغاتی تنها راه حل شما در این مواقع داشتن یک پنل تبلیغات پلاس است. در این پنل امکان ارسال پیامک بر اساس منطقه، با پیش شماره‌های مختلف، امکان دسترسی به گزارش ارسال پیامک‌ها، ایجاد دفتر تلفن اختصاصی و امکان ارسال به بلک لیست را داشته باشد.

پنل پلاس فراسیتی 2

پکیج مشاوره‌ی پنل پلاس، برای شروع یا تغییر کسب و کار‌ها تعریف شده است. زمانی که می‌خواهید در بازار ریسک کنید و نگران هستید، مشاوران ما به شما کمک می‌کنند که بهتر برای مشاغل خود تصمیم بگیرید. پکیج شرکتی پنل پلاس، مخصوص کسب و کار‌های کوچک است، که قصد دارند برند خود را مطرح کنند و به ثبات معینی در کسب و کار خود برسند. پکیج سازمانی پنل پلاس، یک قرصت نیست. این پکیج برای افرادی است که به ثبات رسیده اند و حال می‌خواهند تنها کسب و کار خود را برند کنند و در اوج بمانند.

خدمات پنل پلاس

تلفن مجازی

شماره مجازی

نوتیفیکیشن تبلیغاتی

نوتیفیکیشن تبلیغاتی

منشن و دایرکت اینستاگرام

منشن و دایرکت اینستاگرام

تبلیغات و افزایش آمار

تبلیغات و افزایش آمار

تعرفه خدمات پنل پلاس

پنل پلاس مشاوره‌ای

از 4.00.000 تومان

پنل پلاس شرکتی

از 5.400.000 تومان

پنل پلاس سازمانی

از 7.000.000 تومان

پنل پلاس

در تبلیغات محدودیتی از نظر خلاقیت و شیوه‌ی تبلیغ وجود نداره، پنل پلاس فراسیتی علاوه بر اجرایی کردن این شیوه‌های تبلیغاتی، ابزار‌هایی را ارائه می‌دهد که خیلی از ما برای دسترسی به آن‌ها چالش های بسیاری رو به رو داریم. برای مثال؛ شماره های مجازی به صورت ثابت یا ایجاد پوش نوتیفیکیشن بر روی موبایل افرادی که هدف کاری شما هستند، اما شما آن‌ها را نمیشناسید. افرادی که بعد‌تر به مشتری بالقوه‌ی شما تبدیل می‌شود. پنل فراسیتی فرصتی طلایی برای گسترش بدون مرز کسب‌و کار شماست.

تبلیغات در سوشال
ورودی از گوگل
موشن گرافی
شماره مجازی
شماره مجازی

پنل پلاس فراسیتی یکی از کامل ترین پنل های تبلیغاتی است. برای اشخاصی که نیاز به دیده شدن بیشتر دارند، اختصاص بودجه‌های تبلیغاتی در این شرایط اقتصادی گاهی غیر منطقی به نظر می‌سد. اما اگر این بودجه‌ی تبلیغاتی یک‌صدم هزینه‌ای باشد که در آینده به دست خواهید آورد، چی؟

پنل پلاس در اصل از تمامی جوانب شغل شما حمایت می‌کند. در تمامی شبکه‌های اجتماعی دیده می‌شوید و در مورد برند شما صحبت می‌شود. هر کدام از شبکه‌های اجتماعی یک گروه از افراد خاص را در برمی‌گیرد، پس لازم است شما به تمامی این گروه‌های خاص معرفی شوید، حتی گاهی برای افرادی که داخل ایران نیستند، نیز می‌خواهید تبلیغات کنید.

قدرتمند‌ترین راه تبلیغاتی، راه درست دیده شدن است. پنل پلاس فراسیتی فرصت درست دیده شدن و واقعی دیده شدن است. ما لزوما برایتان مخاطب غیرواقعی (fake) فراهم نمی‌کنیم. در پنل پلاس مخاطبان خود را در تمامی اصناف افزایش می‌دهید. با یکبار هزینه کردن، نام برندتان را استوار کنید.

خدمات دیگر ما

پنل تبلیغات واتس آپ8

پنل تبلیغات واتس آپ

آموزش های ادمین اینستاگرام

 ادمین اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید