1. خانه
  2. »
  3. پنل ادمین شبکه اجتماعی

پنل ادمین شبکه های اجتماعی

پنل ادمین شبکه های اجتماعی فراسیتی یکی از کامل ترین پنل های تبلیغاتی برای اشخاص و کسب و کارهایی است که نیاز به دیده شدن بیشتر دارند.

پنل ادمین شبکه های اجتماعی فراسیتی بهترین راه درست دیده شدن و واقعی دیده شدن است. با استفاده از این پنل می توانید به بهترین شکل برای کسب و کار خود بازاریابی در شبکه های اجتماعی را انجام دهید. مخاطبان خود را در تمامی اصناف افزایش می‌دهید و با یکبار هزینه کردن، نام برندتان را استوار خواهید کرد.

خدمات پنل ادمین شبکه های اجتماعی

همانطور که گفته شد حدود 2.65 میلیارد کاربر در سراسر جهان، از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. به همین دلیل امکانات شبکه های اجتماعی به طور مداوم در حال تغییر و بهینه سازی جهت رفع نیاز مخاطبین هستند.

شبکه های اجتماعی می توانند به کسب و کارها کمک کنند تا قابل مشاهده تر، جذاب تر و قابل دسترس تر شوند. اما برای اینکه کسب و کارها بتوانند از این بستر بهترین استفاده را ببرند باید علاوه بر تخصص و دانش کافی در مورد شبکه های اجتماعی بر فنون تبلیغات و بازاریابی نیز تسلط کافی داشته باشند.

انواع ادمین شبکه های اجتماعی

شما با استفاده از پنل ادمین شبکه های اجتماعی شرکت فراسیتی می توانید به بهترین شکل ممکن در انواع شبکه های اجتماعی بدرخشید. پنل ادمین شبکه های اجتماعی ما توسط نیروهای متخصص و حرفه ای اداره می شود، این پنل ادمینی تمامی شبکه های اجتماعی را شامل می شود. شما می توانید ادمین اختصاصی هر کدام از شبکه های اجتماعی مورد نظر خود را در این پنل بیابید.

اینستاگرام

اینستاگرام

اینستاگرام اصلی ترین شبکه اجتماعی تصویر محور در ایران است که بیشترین مخاطب را دارد. ادمین اینستاگرام نیز جزو  بهترین مشاغل در فضای کسب و کارهای آنلاین به حساب می آید.

تلگرام

تلگرام

تلگرام پس از فیلترینگ در ایران بسیاری از کاربران ایرانی خود را از دست داد. اما همچنان افراد بسیاری جایگزینی برای این اپلیکیشین پیدا نکرده اند و هر روزه با استفاده از فیلترشکن از آن استفاده می کنند.

لینکدین

لینکدین

لینکدین شبکه اجتماعی متخصصین حرفه ای و کارفرمایان صنایع مختلف در سراسر دنیا است. بیشترین کاربرد LinkedIn فضای کسب و کاری امروز، برندسازی در بین کسب و کارهای تخصصی است.

پینترست

پینترست

پینترست نیز یکی از بصری ترین بسترها در بین شبکه های اجتماعی است. استفاده از پینترست برای کسب و کارها در حوزه های مد و پوشاک، فشن، زیبایی، لوازم آرایشی، آشپزی، صنایع دستی، عکاسی، دکوراسیون و… بسیار تاثیرگذار است.

یوتیوب

یوتیوب

یوتیوب یکه تاز بی چون و چرای دنیای ویدیو است.با وارد شدنبه سایت یوتیوب ساعت ها سرگرم می شوید و هر چیزی که بخواهید در آن خواهید یافت. از ادمین یوتیوب می توان برای معرفی بهتر کسب و کار و خدمات در یوتیوب استفاده کرد.

فیسبوک

فیسبوک

شبکه اجتماعی فیس‌بوک، با دارا بودن حدود 2.9 میلیارد کاربر ماهانه فعال، در جایگاه اول پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی جهان قرار دارد. با توجه به تخصصی بودن و دارا بودن بیشترین کاربر ادمین فیسبوک می تواند بیشترین تاثیر را در جذب مخاطبین این شبکه داشته باشد.

مراحل کاری پنل ادمین شبکه های اجتماعی فراسیتی

پنل ادمین شبکه های اجتماعی مراحل زیر را برای موفقیت شما در شبکه های اجتماعی طی میکند:

تاثیر بازاریابی در شبکه های اجتماعی بر کسب و کار

همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی به خاطر نقش پر رنگی که در زندگی مردم سراسر دنیا دارند. این شبکه ها به بستری برای تبادل اطلاعات تبدیل شده اند. به همین دلیل کلیه کسب و کارها برای شناخته شدن برند و افزایش فروش و تعامل بیشتر با مشتریان در فضای مجازی اقدام به بازاریابی توسط  ادمین شبکه های اجتماعی می کنند.

در واقع بازاریابی در شبکه های اجتماعی وسیله ای برای تعامل با مشتریان فعلی و پیدا کردن مشتریان جدید است. همچنین با تجزیه و تحلیل داده هایی که از تعامل با مشتریان در شبکه های اجتماعی به دست می آوریم ، می توانیم عملکرد خود را بهبود ببخشیم.

دیجیتال مارکتینگ

بهترین شبکه های اجتماعی که برای بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند

فیسبوک 2.9 میلیارد بازدیدکننده100%

100%

یوتیوب 2.2 میلیارد بازدید کننده80%

80%

اینستاگرام 2 میلیارد بازدید کننده75%

75%

تلگرام 550 میلیون بازدید کننده50%

50%

توییتر 436 میلیون بازدید کننده45%

45%

لینکدین 250 میلیون بازدید کننده40%

40%

مزایای بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی در شبکه های اجتماعی علاوه بر دسترسی به مخاطبان زیاد و تعامل شخصی با مشتریان، مزایای دیگری هم دارد. موارد زیر برخی از مزایای بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما است. با استفاده از پنل ادمین شبکه های اجتماعی مجموعه فراسیتی می توانید از تمام این مزایا بهره مند شوید.

مزایای پنل ادمین شبکه های اجتماعی فراسیتی

1- پنل ادمین شبکه های اجتماعی فراسیتی یکی از کامل ترین پنل های تبلیغاتی است. برای اشخاصی که نیاز به دیده شدن بیشتر دارند، اختصاص بودجه‌های تبلیغاتی در این شرایط اقتصادی گاهی غیر منطقی به نظر می‌سد. اما اگر این بودجه‌ی تبلیغاتی یک‌صدم درآمدی باشد که در آینده به دست خواهید آورد، چی؟

2- پنل ادمین شبکه های اجتماعی در اصل از تمامی جوانب شغل شما حمایت می‌کند. در تمامی شبکه‌های اجتماعی دیده می‌شوید و در مورد برند شما صحبت می‌شود. هر کدام از شبکه‌های اجتماعی یک گروه از افراد خاص را در برمی‌گیرد، پس لازم است شما به تمامی این گروه‌های خاص معرفی شوید، حتی گاهی برای افرادی که داخل ایران نیستند، نیز می‌خواهید تبلیغات کنید.

3- پنل ادمین شبکه های اجتماعی فراسیتی قدرتمند‌ترین راه تبلیغاتی و بهترین راه درست دیده شدن است. این پنل فرصت درست دیده شدن و واقعی دیده شدن است. ما لزوما برایتان مخاطب غیرواقعی (fake) فراهم نمی‌کنیم. در پنل ادمین شبکه های اجتماعی فراسیتی مخاطبان خود را در تمامی اصناف افزایش می‌دهید. با یکبار هزینه کردن، نام برندتان را استوار کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره خدمات ادمین شبکه های اجتماعی فراسیتی با شماره تلفن درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.