سوالات متداول

آیا پس از سپردن مدیریت پیج اینستاگرامم به شرکت فراسیتی دسترسی خودم به پیج از بین می‌رود؟

خیر، دسترسی شما به پیج اینستاگرامتان هرگز قطع نمی‌شود، روی تمامی فعالیت‌ها میتوانید نظارت داشته باشید. امنیت پیج‌تان نیز تضمین می‌کنیم.

برای خدمات اینستاگرام چرا باید فراسیتی را انتخاب کنیم؟

تیم جوان و حرفه‌ای به علاوه فراسیتی، برخلاف سایر شرکت های ارائه دهنده‌ی خدمات دیجیتال مارکتینگ، در یک جای مشخص واقع شده است، که میتوانید برای بستن قرارداد به صورت حضوری به شرکت بیایید. همچنین پشتیبانی 24 ساعته‌ی ما، ارتباط مداوم با مشتری جزء بهترین نقاط قوتمان است.

اگر پنل واتس آپ یا پیامکی را برای مدتی شارژ نکنم، پنلم از بین می‌رود و دوباره باید هزینه‌ی پنل بپردازم؟

خیر، هزینه‌ی اولیه ای که بابت پنل پرداخت می‌کنید، دیگر نیاز به پرداخت مجدد نیست تنها باید پنل را شارژ کنید و پنل شما فغال می‌ماند.

کارم را از صفر شروع کرده ام، مشتری هایم را چگونه پیدا کنم؟

ما ابزارهای لازم برندسازی، معرفی محصول یا خدمات را در اختیارتان قرار می‌دهیم، در صورت تمایل تیم فراسیتی به شما آموزش های موفقیت در کسب و کار و … را می‌دهد و در جذب مخاطب کمکتان می‌کند.

اگر از خدمات ناراضی باشم میتوانم قرارداد را فسخ کنم؟

ما چه در ابتدای کار چه در انتهای کار رضایت مشتری برای‌مان در الویت است، در قرارداد همه چیز شفاف‌سازی می‌شود، در صورت نیاز به شما توضیحات تکمیلی نیز داده می‌شود، شرکت نیز به تمامی تعهدات خود پایبند است. با این حال اگر از خدمات ناراضی باشید، امکان فسخ قرار داد وجود دارد. در مورد پنل پیامکی و پنل واتس اپ بخشی از وجه به شما بازگردانده می‌شود در مورد خدمات اینستاگرام در صورتی که کار شما شروع نشده باشد وجه به صورت کامل بازگردانده می‌شود.

از محصولاتم عکس ندارم، شرکت برایم عکاسی می‌کند؟

بله شرکت فراسیتی عکاس و گرافیست‌های حرفه ای دارد و می‌تواند به صورت ماهانه یا هفتگی از محصولات شما عکاسی کند، اما هزینه اش به طور جداگانه محاسبه می‌گردد.

چه ضمانتی وجود دارد پیجم به هر دلیلی مسدود نشود یا پاک نشود؟

زمانی که پسورد پیج خود را در اختیار ما قرار می‌دهید، ما امنیت پیج را بررسی می‌کنیم، همیشه ایمیل و موبایل خودتان را در بخش مشخصات درج کنید، اگر از ربات، محتوای نامناسب، آنفالو کردن یکباره استفاده نکنید. برای پیج شما مشکلی پیش نمی‌آید.

میخواهم یک سایت فروشگاهی ایجاد کنم، چقدرهزینه باید بپردازم؟

هزینه های سایت فروشگاهی از 3 میلیون تومان شروع شده و بسته به گستردگی کار شما افزایش میابد.

یک سایت از قبل ایجاد کرده ام اما میخواهم رتبه بگیرد، چقدر هزینه باید بکنم؟

مجدد بستگی به محتواهای سایت، حوزه‌ی کاری شما و زمانی که برای سئو آن صرف می‌شود، دارد. در کمترین حالت 2 میلیون تومان باید هزینه بپردازید.

چقدر طول می‌کشد سایتم به صفحه‌ی اول گوگل برسد؟

اگر رقبایتان زیاد باشند، شما هم تازه کار باشید، در خوشبینانه ترین حالت 1 سال زمان می‌برد. اما زمانی که در کار خود کم رقیب باشید و شناخته شده تر باشید ممکن است در مدت 6 ماه نیز به صفحه‌ی اول برسید.