اگر قصد فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام را دارید و می‌خواهید به یکی از پیج‌های محبوب و پربازدید اینستاگرام تبدیل شوید، باید از اصول خاصی پیروی کنید تا بتوانید از تمام پتانسیل‌های این شبکه اجتماعی یعنی اینستاگرام، برای کسب و کار خود استفاده کنید. این کار، نیازمند به دانش و صرف زمان زیادی دارد؛ به همین علت، کسب و کارها اقدام به استخدام ادمین اختصاصی اینستاگرام می‌کنند تا پیجشان توسط یک ادمین حرفه‌ای و ماهر اداره شود.

ادمین اینستاگرام چیست؟

ادمین اینستاگرام چه مسئولیتی دارد؟

ادمین اینستاگرام فردی است که با اصول بازاریابی و الگوریتم‌های اینستاگرام آشنایی کامل دارد و طی یک قرارداد، با شرح وظایفی که کارفرما برای او تعیین می‌کند، مدیریت پیج اینستاگرام را بر عهده می‌گیرد. ادمین پیچ اینستاگرام دورکار می‌تواند از هر مکانی و در هر زمانی، پیج را مدیریت کند.

برای استخدام یک ادمین خوب و ماهر شرکت فراسیتی کمک رسان شما خواهد شد.

مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه خدماتی است؟

با استخدام یک ادمین اینستاگرام، مدیریت پیج، از تولید محتوا گرفته تا تعامل با مخاطبان و فالوورها، خدمات ادمین اینستاگرام به شمار می رود. به طور کلی وظایف ادمین اینستاگرام و پکیچ ادمین اینستاگرام عبارت است از:

  • تولید محتوای مرتبط با حوزه‌ی کاری پیج
  • پاسخگویی به کامنت‌ها و دایرکت‌ها
  • انتشار پست و استوری‌ها در زمان‌های مناسب و پربازدید
  • تحلیل داده‌های پیج
  • آنالیز رقبا

آنالیز پیج اینستاگرام

هزینه استخدام ادمین اینستاگرام چقدر است؟

به طور کلی نمی‌توان رقم مشخصی را به عنوان قیمت ادمین اینستاگرام در نظر گرفت؛ زیرا حقوق ادمین به صورت توافقی و بر اساس مواردی چون تجربه فرد، بازخورد پیج، توانایی تعامل با دیگران، ساعات کاری، نوع کسب و کار و مواردی این چنینی تعیین می‌شود. به عنوان مثال شاید یک ادمین اینستاگرام ارزان، مهارت بالایی در طراحی پست و استوری اینستاگرام با نرم‌افزارهای حرفه‌ای نداشته باشد. بنابراین اگر قصد استخدام ادمین اینستاگرام را دارید، باید نیازهای خود را به صورت شفاف بیان کنید.

استفاده از ربات یا استخدام ادمین؟

آیا می‌توان برای افزایش فالوور‌های پیج اینستاگرامی، از ربات اینستاگرام استفاده کرد؟

در جواب این سوال باید بگوییم خیر! در واقع این کار توسط قانون‌ های جدید اینستاگرام ممنوع شده است. توجه داشته باشید که اگر پیجی این قوانین را رعایت نکند و خلاف آن عمل کند، بعد از دریافت هشدار‌ های اینستاگرام؛ احتمال دارد پیج برای همیشه از بین برود و محدود شود.

مجموعه ما برای حل این مشکل به شما پیشنهاد می‌کند از ادمین اینستاگرام به جای ربات اینستاگرام استفاده کنید. ادمین‌ ها روزانه به پیج‌های مختلف سر می‌ زنند و به دایرکت و کامنت‌ های پیج‌ تان پاسخ می‌دهند و تمامی فعالیت‌های مربوط به افزایش فالوور را برای پیج‌ تان انجام می‌دهند.

البته بهتر است بدانید که فالوور‌ هایی که توسط ادمین جذب پیج‌ تان می‌شوند، بسیار باکیفیت‌ تر از فالوور‌های جذب شده توسط ربات اینستاگرام هستند. چرا که ادمین اینستاگرام با وسواس و دقت فالوور‌ها را انتخاب کرده و هیچ فالوور فیک میان آن‌ها وجود نخواهد داشت و هیچ رباتی قادر به انجام این کار نخواهد بود.

مجموعه ما به ادمین‌ ها، فرایند مدیریت پیج را به صورت مستمر و با در نظر گرفتن آخرین الگوریتم‌ اینستاگرام آموزش داده است.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که هیچ رباتی نمی‌ تواند با کاربران رابطه صمیمی و تعامل دوستانه برقرار کند؛ اما ادمین‌ ها این امر را با حوصله و صبر آنجا می‌دهند و در نتیجه در بحث فروش شاهد نتایج شگفت‌ انگیز خواهید بود.